Biała kuchnia z brązowym blatem w literę U

Proponowana przez nas biała kuchnia z brązowym blatem w literę U to możliwość uzyskania w pełni nowoczesnego i optymalnego rozwiązania dopasowanego do domów i mieszkań w których salon jest połączony z aneksem kuchennym. Dzięki sprytnemu rozplanowaniu terenu, będziemy mogli zawsze w wygodny dla nas sposób korzystać ze wszystkich elementów naszej kuchni.

Nasza oferta została w pełni przemyślana i dostosowana do Państwa kuchni, dzięki czemu każdy element jest rozmieszczony w sposób odpowiedni, aby dostęp do niego był ułatwiony. Dzięki temu wszystkie elementy kuchni dostępne są na wyciągnięcie ręki.

Białe fronty mają łączyć klasykę z elegancją, natomiast drewniane elementy świetnie wpasowują się w nowoczesne mieszkania w których drewno jest dziś coraz częściej wykorzystywanym elementem w kuchni.

Nasza biała kuchnia z brązowym blatem w literę U może zostać uzupełniona o czarne elementy wyposażenia, które świetnie będą współgrać z białymi elementami, a także idealnie dopasowywać się do drewnianych elementów naszej kuchni.

Dzięki połączeniu klasyki z nowoczesnością otrzymujemy niezwykle ciekawy element końcowy.

Klient:
Indywidualny
Realizacja:
2019
Rodzaj projektu:
Kuchnia
Realizacja:
Knopek Meble