Biała kuchnia z drewnianym blatem

Świetna propozycja kuchni, która będzie wyróżniać się nie tylko nowoczesnym stylem, ale także bardzo funkcjonalnymi rozwiązaniami, których nie znajdziemy nigdzie indziej. Proponowana przez nas biała kuchnia z drewnianym blatem to bardzo nowatorska kuchnia, która niesie za sobą pionierskie rozwiązania.

Najbardziej wyróżniającym elementem jest oczywiście wgłębienie w szafce, które zostało obite drewnem i pełni funkcję miejsca prezencyjnego, bądź daje nam możliwość wykorzystania tej wnęki jako miejsca na najważniejsze rzeczy z których korzystamy na co dzień.

Białe fronty zostały przygotowane w błyszczącym lakierze, dlatego też w każdej porze dnia robią bardzo dobre wrażenie na domownikach i osobach które oglądają naszą kuchnię.

Biała kuchnia z drewnianym blatem jest idealnym dopełnieniem każdego domu, który chce wyglądać nowocześnie i stylowo. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą mieć problemów z czyszczeniem tej przestrzeni. Drewniany blat pozwoli nam na zachowanie pełnej czystości na co dzień.

Klient:
Indywidualny
Realizacja:
2019
Rodzaj projektu:
Kuchnia
Realizacja:
Knopek Meble