Mała biała kuchnia wyspą roboczą

Doceniona wśród naszych klientów mała biała kuchnia z blatem wyspą roboczą to realizacja która przypadnie do gustu osobom, które poszukują eleganckiego rozwiązania do swojej kuchni. Nasza autorska realizacja świetnie wpasowuje się w klasyczne pomieszczenia, które łączy minimalizm i wysoka jakość elementów.

Imitacja drewnianego blau to zdecydowanie najlepszy punkt całej kuchni. Dzięki niemu utrzymanie czystości nie stanowi problemów na co dzień, natomiast sam blat zwraca na siebie uwagę i daje bardzo dobre podłoże do wszelkich działań wykonywanych przez nas w kuchni.

Dobrej klasy oświetlenie dodaje także uroku wieczorem, gdzie nie potrzebujemy dużej ilości oświetlenia, aby móc realizować swoje zadania w kuchni.

Dodatkowo mała biała kuchnia z blatem wyspą roboczą zwraca na siebie uwagę osób odwiedzających, ze względu na szczegóły, które nadają tej kuchni jeszcze większego prestiżu.

Wybierając tą kuchnię wprowadzimy nasz dom na jeszcze wyższy poziom jakości a także zapewnimy sobie wysokiej klasy prestiż.

Klient:
Indywidualny
Realizacja:
2019
Rodzaj projektu:
Kuchnia
Realizacja:
Knopek Meble