Mała kuchnia na poddaszu

Oferowana przez nas mała kuchnia na poddaszu to propozycja nietuzinkowa. Dzięki niej będziemy mogli w pełni wykorzystać potencjał naszego dachu i rozplanować go odpowiednio w każdym aspekcie. Nasza kuchnia została w pełni zoptymalizowana tak, aby dać wszystkie niezbędne funkcjonalności w małej przestrzeni. Przy realizacji zadbaliśmy także o wysoką prezencję mebla.

Białe fronty świetnie sprawdzają się w małym pomieszczeniu, ponieważ nie obniżają wizualnie przestrzeni kuchennej. Dzięki połączeniu białego koloru z drewnem otrzymujemy bardzo spokojny i stonowany wygląd kuchni, który pozwoli nam odczuwać nie tylko wysoki komfort pracy, ale także i odpowiednio dużą ilość miejsca do działania.

Dodatkowo mała kuchnia na poddaszu pomimo swoich wymiarów ma wiele miejsc do chowania sprzętu kuchennego, dzięki czemu nie tracimy na jej pojemności. Wszystkie elementy są dopasowane do warunków i możliwości jakie panują na poddaszu, dzięki czemu otrzymujemy maksimum możliwości w tego typu pomieszczeniach.

Klient:
Indywidualny
Realizacja:
2019
Rodzaj projektu:
Kuchnia
Realizacja:
Knopek Meble